МАН

Структура наукового гімназійного товариства «Ерудит» у 2010-2011 н.р.

Структура наукового гімназійного товариства «Ерудит»
у 2010-2011 н.р.

Мета і завдання наукового товариства учнів.
1. Розширення світогляду учнів щодо досягнень вітчизняної та зарубіжної науки.
2. Виявлення найбільш обдарованих учнів у різних галузях науки і розвиток їхніх творчих здібностей.
3. Активне залучення учнів школи до процесу самоосвіти та саморозвитку.
4. Удосконалення вмінь і навичок самостійної роботи, підвищення рівня знань та ерудиції в тих галузях науки, які цікавлять учнів.
5. Організація науково-дослідницької діяльності учнів для вдосконалення й профорієнтації.
Основні напрями роботи.
1. Залучення до науково-дослідницької діяльності здібних учнів відповідно до їхніх наукових інтересів.
2. Навчання учнів роботи з науковою літературою, формування культури наукового дослідження.
3. Знайомство та співпраця з представниками науки, надання практичної допомоги учням у здійсненні експериментальної та дослідницької роботи.
4. Організація індивідуальних консультацій проміжного та підсумкового контролю в процесі наукових учнівських досліджень.
5. Залучення наукових працівників до керівництва науковими роботами учнів.
6. Рецензування учнівських наукових робіт під час підготовки їх до участі в конкурсах і конференціях.
7. Підготовка, організація та проведення науково-практичних конференцій, турнірів, олімпіад.
8. Редагування та видання учнівських наукових збірників.
Науково-дослідницька конференція.
Конференцію проводить Рада НТУ гімназії з метою:
– розвиток пізнавальних інтересів і творчості учнів, розширення світогляду, набуття навичок самостійної роботи;
– залучення учнів до наукового пошуку, стимулювання активної участі в науково-дослідницькому житті країни;
– професійного самовизначення й ранньої професійної орієнтації. До участі в конференції допускаються учні 5-7х класів, які активно працюють у наукових секціях.