“Кобзарі” в емалі

“Тарас Шевченко – України син” Чий портрет у кожній хаті – І у бідній і багатій – Прикрашений рушниками, Вишитий руками мами? Ну, звичайно, це портрет Т.Г Шевченка. Великий Кобзар залишив нам свої неоціненні надбання – вірші, які сьогодні для українців стали пророчими та малюнки, які він малював до своїх творів. З нагоди 210 -ї річниці з дня народження поета пройшов виховний захід для учнів 5 -Б класі у G-Museum. Адже саме у музеї діє виставка “Кобзарі” в емалі. Це унікальні роботи заслуженого художника України, емальєра Івана Юркова. Учні мали змогу декламувати вірші Шевченка, тримаючи в руках унікальні емальовані “Кобзарі”. А провів для учнів цей захід Сергій Щур – кандидат історичних наук, заступник начальника відділу культури, національностей, релігій та туризму Городоцької міської ради. Крім цього заходу, діти мали змогу ще переглянути фотовиставку “Нескорені – 2022”. Це портрети українських жінок в автентичних костюмах, які за плечима мають кожна свою нелегку життєву історію. На афіші з цієї виставки представлена в українському костюмі учениця 5- Б класу Гоцуляк Оля.