Головна , Робота ліцею , Виховна робота , Виховна робота , «Найромантичніша пара Городоцького ліцею №1»
zobrazhennya viber 2022 02 10 14 20 17 938 590x330 - «Найромантичніша пара Городоцького ліцею №1»

«Найромантичніша пара Городоцького ліцею №1»

Кохання… ніхто й ніколи не зможе до кінця пояснити, що ж це таке. Це велика загадка життя. А як важко буває відкрити кохання, поділитись з кимось, освідчитись в найкращому почутті.

Учнівське самоврядування Городоцького ліцею №1 ініціює проведення конкурсу  «Найромантичніша пара» присвяченому дню всіх закоханих,святу,яке відзначається 14 лютого.

Умови конкурсу:

1. Опублікувати фото зі своєю коханою людиною.

2. Розповісти історію знайомства.

Учасниками конкурсу можуть бути учні та випускники Городоцького ліцею # 1. Онлайн-голосування триватиме 11,12,13 лютого , а 14 лютого ми оголосимо переможця. Переможець визначатиметься за найбільшою кількістю вподобайок. Усім учасникам бажаємо успіху!

«Кохання варте того, щоб чекати, життя варте, щоб жити». Ми бажаємо всім вам, щоб ваше життя було великим, прекрасним, радісним. Чекайте своє кохання, і воно обов’язково прийде до ваших сердець.

P.S. Свої фото та історії знайомства надсилати президенту учнівського самоврядування – Куксі Юлії, або педагогу- організатору – Бас Людмилі Петрівні.

Усі фото для голосування будуть виставлені одночасно  в соцмережі Інстаграм та Фейсбук з хештегом

#Найромантичніша_пара_Городоцький_ліцей_1