Головна , Робота гімназії , Виховна робота , Виховна робота , «Нев’янучий вінок Героїв Крут»
????????????????????????????????????

«Нев’янучий вінок Героїв Крут»

Україна! Країна хвилюючої краси, радості і печалі. Розкішний вінок з рути і барвінку, чорнобривців і калини. Ця історія мужнього народу, що віками боровся за волю, за єдність, за свободу, за незалежність. 99 років відділять нас від подій 29 січня 1918 року. Та вони живуть в душі українського народу, ятрять його серце, надихають наших сучасних воїнів на славні подвиги, на честь Батьківщини.

В Городоцькій районній бібліотеці для дітей відбулася історична година «Нев’янучий вінок Героїв Крут». Учні гімназії 5(9)б класу з класним керівником Ющишиною Н.В. розповіли про подвиг і самопожертву цих юнаків, які майже всі полягли у нерівному бою з більшовиками.

Хвилиною мовчання гімназисти 5(9)- а та (9)-б класів вшанували пам’ять загиблих героїв під Крутами і тих, які гинуть зараз на Сході України, переглянули відеофільми про події тих часів, послухали пісні, також відбувся книжковий перегляд «Пам’ятаємо героїв Крут».

Класний керівник – Ющишина Н.В.