Головна , Робота ліцею , Виховна робота , Виховна робота , Всеукраїнський урок “Здоровий зір”
Bezыmyannыj 620x330 - Всеукраїнський урок "Здоровий зір"

Всеукраїнський урок “Здоровий зір”

Кожного року у другий четвер жовтня відзначають Всесвітній день захисту зоруголовна ціль цього дня привернути увагу до важливості збереження зору. За даними Всесвітньої  організації Охорони Здоров’я, близько 285 мільйонів людей по всьому світі страждають від порушень зору, з них 39 мільйонів вражені сліпотою (в Україні проживає 42 мільйони).

zobrazhennya viber 2019 10 10 14 34 45 - Всеукраїнський урок "Здоровий зір"

Наші очі переживають надмірне навантаження протягом усього життя. Що стосується сучасного життя, навантаження на очі створює не тільки недостаність сну, а й вплив комп’ютерів, телевізорів, різних електронних пристроїв, без яких немислиме життя більшості з нас.

zobrazhennya viber 2019 10 10 14 34 451 - Всеукраїнський урок "Здоровий зір"

Сьогодні у 11А класі була проведена виховна година – тренінг “Як мати здоровий зір?” в рамках Всеукраїнського уроку “Здоровий зір”. На якій учні отримали поради, як піклуватися про свій зір, почули багато цікавого про окуляри, провели гімнастику для зору, мали змогу перевірити свій зір  та пригадали список продуктів, які потрібно вживати, щоб підтримувати свій зір у нормі.

Дізналися багато цікавих фактів про зір та око людини

zobrazhennya viber 2019 10 10 14 34 27 - Всеукраїнський урок "Здоровий зір"zobrazhennya viber 2019 10 10 14 34 1 - Всеукраїнський урок "Здоровий зір"

Класний керівник – Коваленко О.В.