Головна , Робота ліцею , Виховна робота , Виховна робота , Засідання МО класних керівників “Насилля- як соціальне явище”
viber image 2019 03 18 16.41.181 620x330 - Засідання МО класних керівників "Насилля- як соціальне явище"

Засідання МО класних керівників “Насилля- як соціальне явище”

Зазвичай існує широко розповсюджений міф, що насильство в родинах – це проблема тільки неблагополучних родин, і майже завжди сімейне насильство пов’язане з пияцтвом і бідністю. Однак за деякими дослідженнями це зовсім не так. Насильство властиве для всіх соціальних груп і не залежить від економічного становища родини в цілому. В Україні проблема домашнього насильства практично не вивчалася. Тільки протягом останнього часу теми насильства у родині стали предметом публічного обговорення. Для того, щоб перемогти реальне зло, його треба зазнати, відкрито обговорити проблему та шукати шляхи вирішення.

viber image 2019 03 18 16.41.16 1 - Засідання МО класних керівників "Насилля- як соціальне явище"

Березня було проведене чергове засідання МО класних керівників на тему: «Насилля- як соціальне явище»,  до якої долучилися усі класні керівники ліцею №1.

Заступник директора з виховної роботи, Сіра Н.А  та класний керівник 6-Б класу, Ярчак Л.К. провели з присутніми  низку тренінгових вправи на тему: «Безпечна школа», обговорили тему протидії насильству та порушення прав дітей.

viber image 2019 03 18 16.41.181 - Засідання МО класних керівників "Насилля- як соціальне явище"

Усі присутні педагоги працюючи в групах з’ясували види, причини, прояви та наслідки насилля у сім’ях. Під час тренінгу класні керівники розглядали  різні життєві ситуації і разом шукали шляхи вирішення проблеми насилля.

viber image 2019 03 18 16.41.18 - Засідання МО класних керівників "Насилля- як соціальне явище"

Заняття побудоване на тренінгових вправах, дало можливість учасникам  висловити свої міркування та у майбутньому  застосувати елементи тренінгових вправ під час  проведення виховних годин , батьківських зборів.