Оголошення

День вишиванки – 2017

     Вишиванка в культурі України займає особливе місце. Здавна вважалося, що сорочка, вишита кольоровими нитками та прикрашена візерунками, приносила успіх та служила оберегом для господині чи господаря. Цей національний одяг носять чоловіки, жінки та діти. В наш час вишиванка вийшла з повсякденної форми одягу, проте її надягають на свята або визначні дати.

     Цьогоріч День вишиванки припав на 18 травня. Адміністрація, вчителі та учні Городоцької гімназії  долучились до загальнонаціонального свята –  Дня Вишиванки. Ранок розпочався різнокольоровим квітчастим вбраннями-вишиванками учнів та членів ради учнівського самоврядування, які стали прикладом для наслідування всім учасникам навчально-виховного процесу.

       Представники ради учнівського самоврядування взяли участь у загальношкільній лінійці, приуроченій до свята, на якій розповіли учням про один із видів українського сучасного мистецтва – вишиванку. Учні 2(6)-В класу затанцювали танець. Богдан та Ангеліна, учні 1(5)-Б класу взяли участь у сценці «На базар по вишиванку», яка надзвичайно сподобалася гімназистам. По завершенні святкової лінійки учениці 4(8)-А класу підготували для усіх флешмоб «Україна», який додав трішки драйву нашій святковій лінійці.

      Протягом дня, на перервах, звучала весела музика про вишиванку, Україну, рідний край. Учні могли переглянути цікаві факти про вишиванку на інформаційному стенді школи та сфотографуватися з роботом в українській вишиванці. А також конкурс «Найактивніший клас», перемогу у якому здобули учні: 1(5)-Б класу, 2(6)-А класу, 2(6)-Б класу та  4(8)-А класу і отримали солодкі подарунки.

       Тож носімо на долю і щастя наш оберіг – вишиванку!

Матеріал розмістив користувач: Коваленко Олена

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.Обов'язкові поля позначені *

*