Розробки уроківТворча майстерня

День безпечного Інтернету

8 лютого 2022 року у світі відзначається День безпечного Інтернету (Safer Internet Day) під гаслом “Разом для найкращого Інтернету”.

1 - День безпечного Інтернету
4 - День безпечного Інтернету

Інтернет – дуже потужний ресурс, який значно полегшує життя людини та відкриває майже  необмежені  можливості  для  самореалізації  та  саморозвитку юної особистості, спілкування, навчання, дозвілля. Але разом з тим, в Інтернеті приховано досить багато небезпек як для дітей, так і для дорослих. Знання цих небезпек дозволить їх уникнути.

2 - День безпечного Інтернету
3 - День безпечного Інтернету

Щоб більш детально пригадати основні поняття, які стосуються безпеки в Інтернеті, основні правила поведінки в мережі у 9-х класах на уроках інформатики було проаедено квест-гру «Ми за безпечний Інтернет». Мета: розширити й поглибити знання про безпечний Інтернет та соціальні мережі, сприяти обізнаності учнів про небезпеки, які існують в Інтернеті та соціальних мережах і про шляхи їх подолання, мотивувати поширювати цю інформацію у своєму середовищі.

Вчитель інформатики – Олена Коваленко