Наші випускники

Наш рідний 11А

Ми просто близькі люди, які проводять більше часу, ніж з батьками, але кожен щирий та хороший по-своєму.

Наш клас не з самого початку був у такому складі. Після 9-го класу, коли деякі учні пішли у ліцеї, «в» та «а» з‘єднали у один великий 11-А клас. Ми знали один одного з садочка, з початкової школи і нам не важко було адаптуватися та зрозуміти один одного.

Багато хто, не любить своїх однокласників, а наші настільки нереальні люди, які просто завжди можуть підняти настрій з нуля.

Нас можна назвати дружніми. Ця атмосфера в класі – це найкраще, що може бути. Завжди ділимось подіями, обговорюємо проблеми та просто підтримуємо один одного. Ми всі один за одного! А це найголовніше!

0 02 04 892f701a773376eef1a51aa220b14b622d424dd3d0a00f8575e9568e7c6676f6 full - Наш рідний 11А

Наші дискусії бувають виключно за навчання, особистих проблем ми не маємо. І можливо, ми не маємо найкращої дисципліни, але ми чесні та прості. Нам легко навчатися, коли поруч багато людей, які допоможуть у різних питаннях. Якщо є проблеми з оцінками, можна не хвилюватися і попросити допомоги не тільки у дітей, але й у вчителів.

Наш класний керівник – Гаврищук Алла Дмитрівна. Ця людина дуже турботлива та ніжна, вона готова кинути свої домашні справи та робити все, щоб її клас був найкращим. Це вчитель, який не відмовить у жодному проханні. Вона навчила нас дуже багато того, що пригодиться у нашому житті: бути добрими та чесними, ввічливими та доброзичливими, а головне – милосердними та порядними. Дякуємо їй!

Час дуже швидко летить, тільки недавно ми були у 10 класі, а зараз вже готуємось до Зовнішнього Незалежного Оцінювання. Кожен день дуже стомлює, ми не маємо майже вільного часу, але розуміємо, що від того, як здамо тести, залежить наше майбутнє. Але ми все зможемо і досягнемо в житті всіх найвищих висот.

Здається, що ми так хочемо закінчити школу та поїхати в інше місто, але ми звикли разом проводити день, разом вирішувати різні питання, ми разом пройшли дуже багато перешкод.

Пройдуть роки, а ми так і залишимось тим дружнім класом і будемо раді кожній зустрічі. Ми будемо пам‘ятати всі, навіть неважливі, моменти, кожна дрібниця буде важливою завжди.

Бойчук Андріана, учениця 7(11)А класу