Наші випускники

На причалі прощання

Життя кожної людини можна умовно поділити на кілька етапів. Одним з перших, але аж ніяк не найменш важливих з цих етапів є отримання освіти в школі. Незважаючи на те, що за навчання в школі школярам не платять і очевидної користі в умовах капіталістичного світу і споживчого суспільства, на перший погляд, немає, якщо розглянути проблему докладніше, можна виявити дещо інший сенс.

35282720 225629368042792 4377855891320340480 n - На причалі прощання

Вся справа в тому, що в школі закладається певний базис, міцна основа для майбутнього розвитку людини.

DSC 0083 - На причалі прощання

Зокрема, школяр повинен пізнати і на практиці випробувати ідею про те, що все життя створено для того, щоб отримувати все нові і нові знання про життя та всесвіт в цілому.

DSC 0116 - На причалі прощання

Щоденна праця як на шкільних заняттях, так і над домашніми завданнями вдома повинна показати молодій людині,  що ніщо не стає доступним просто так, при цьому, результат завжди виправдовує вкладені сил і весь труд, який довелося пройти.

DSC 0135 - На причалі прощання

Крім того, шкільна освіта, як освіта базова, зачіпає всі аспекти життя людей, що дозволяє їм бути розумнішими в цілому, тобто витягати користь для себе протягом усього життя.

DSC 0134 - На причалі прощання

14 червня 2018 року у 5(9)А класі відбулося урочисте вручення свідоцтв про базову загальну середню освіту. З 26 випускників 12 отримали свідоцтво з відзнакою.

DSC 0104 - На причалі прощання

Красені хлопці, тендітні та елегантні дівчата отримали свій перший і такий важливий документ про освіту.

DSC 0127 - На причалі прощання

Привітати та розділити моменти радості прийшли  найрідніші люди випускників – їх батьки та друзі.

DSC 0144 - На причалі прощання

До вітального слова були запрошені директор гімназії Станиця С.В., яка й вручала дітям свідоцтва, класний керівник Коваленко О.В. та Кішик О.М. мама дев’ятикласниці. У свою чергу випускники також звернулися з вітальним словом до усіх присутніх. Діти співали пісні про школу, декламували вірші.

DSC 0125 - На причалі прощання

Мій клас  – то моя гордість, моя опора, підтримка, мої найрідніші та найкращі учні. Разом – ми СИЛА!!!!

DSC 0080 - На причалі прощання

Шкільна пора залишить прекрасні спогади в серцях усіх випускників про найкращі роки життя. Але це буде не скоро, а зараз насолоджуйтеся шкільною дружбою і вчіться бути справжніми, красивими душею, гідними людьми.

DSC 0088 - На причалі прощання

Любіть життя, шануйте кожен день,

Робіть йому коштовні подарунки

З колосся золотого і з пісень,

З натхнення творчого, з окриленої думки.

Із дружби, що не губиться в роках,

З любові, що палає, наче ватра,

Тримайте майбуття в міцних руках.

У вас в руках майбутнє ваше, ваше завтра!

DSC 0096 - На причалі прощання

Класний керівник – Коваленко О.В.