Наші випускники

Діти – це квіти життя

Як ми знаємо існує в природі 4 стихії – Земля, Вода, Повітря, Сонце. У шкільному житті 11 класу вони теж є, але особливі. Школа – стихія землі. Батьки – стихія води, адміністрація – стихія сонця, вчителі – стихія повітря, а самі діти – це квіти життя. Вони зігріваються під теплим промінням сонця, яке знає де потрібно гарячіше пригріти, вдихають повітря знань, бо як все важливе не може жити без повітря, так і людина без розвитку та п’ють воду з рук своїх батьків, бо саме без води, як і без батьків важко прожити.

zobrazhennya viber 2019 05 17 13 21 201 - Діти - це квіти життя

Ось ці квіти 11 років зростали, набиралися сил і сьогодні у них був останній шкільний урок з класним керівником.

zobrazhennya viber 2019 05 17 13 21 20 - Діти - це квіти життя

Діти говорили про свої почуття до школи, залишили побажання для вчителів та учнів, згадували все, що відбувалося в класі: як отримували десятки та двійки, співали, плакали, прогулювали уроки, запізнювалися та жартували.

zobrazhennya viber 2019 05 17 13 22 15 - Діти - це квіти життя

Нехай здійснюються ваші мрії, дорогі діти. Нехай ваша дружба завжди буде міцною. Нехай доля не розкидає вас у буремному вихорі життя.

zobrazhennya viber 2019 05 17 13 21 27 - Діти - це квіти життя

Класний керівник 11А класу – Денисюк Т.В.