OaWaXtNEhw8 - Дякуємо

Дякуємо

Споконвіку Україна славилася своїми гарними традиціями. Кожна українська хата гордиться своїм добробутом, кожна українська сім’я пишається своїми дітьми, а кожна українська школа має результатом своєї діяльності – поступ учнів – випускників школи.

Наша Городоцька гімназія завжди пишалася і пишається випускниками, що своєю невтомною працею пишуть гарні сторінки в історію рідної школи. Та в біографії нашого закладу є рядки записані золотими літерами – це життєвий поступ та діяльність нашого випускника, а сьогодні депутата Верховної Ради України Гереги Олександра Володимировича.

Шановний Олександре Володимировичу!

Напередодні Нового року та Різдва ми, учні та учителі Городоцької гімназії, зізнаємося Вам у великій гордості за Вас – нашого випускника.

Колись Ви злетіли із подільського гнізда – Городоччини і, приклавши особливі зусилля, цілеспрямовано пішли до високої самореалізації. Своїм щоденним життям, працею і переконаннями Ви, насправді, продовжили кращі традиції української духовності та українського прагнення до гідного благополуччя. Для наших учнів Ви стали прикладом вміння будувати сценарій особистого життя, та найголовніше – Ви показали великий приклад милосердя, вірності рідному краю. Чимало конкретних справ зроблено Вашим добрим серцем. Ваші кошти виділено на перекриття даху нашої гімназії, ведеться робота по оформленню навчальних аудиторій.

Ви депутат людський і для людей, а, отже, справжній народний депутат і Велика Людина.

Найкращі побажання здоров’я, благополуччя, процвітання посилають Вам ваші учні, учителі за Ваше добре серце, прекрасну душу!

З сердечним вітанням батьківський, учнівський та педагогічний  колективи Городоцької гімназії.